CAGIMIZDAKİ SEX SHOP ÜRÜNLER

CAGIMIZDAKİ SEX SHOP ÜRÜNLER

admin 11 ay önce

CAGIMIZDAKİ SEX SHOP ÜRÜNLER

 

İnternette sex shop için toplumda büyük bir yanlış algı mevcuttur. Öyle ki insanlar bu tip sitelere girmekte tereddüt yaşamaktadır. Fakat tüm bunlar tamamen yersizdir ve internetteki bu sohbet sitelerinde güvenlik, kontrol tamamen sizdedir.

Türk örf ve adetlerine fazlası ile ters düşüyor gibi görünse de, sex shop kontrol elinizde olduğu sürece o kadar da riski değil. Birçok kişi hayatta istediği yere gelmemekten ve hayal ettiği hayatı yaşayamamaktan yakınır.

Bu sex shop siteleri bir nevi tiyatro sahnesi gibidir. Olmak istediğiniz role bürünür, sanal da olsa hayalinizi yaşar, eğlenir ve hoş vakit geçirme olanağı bulursunuz. En azından içinizde bu yönde bir rahatlama hissedersiniz. Kadın ya da erkek fark etmez, sex shop ortamında herkes olmak istediği ama olamadığı kişiyi canlandırır, bu yüzden sadece çok dikkate olmak ve kontrolü kaybetmemek lazım. Sonrasında tatsız durumlar yaşanmak istenmiyorsa buna dikkat edilmeli. Tanımadığınız kişiler ile şahsi bilgilerinizi paylaşılmamalı. Bu önlemler sayesinde internette siz de güvenli bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

CAGIMIZDAKİ SEX SHOP ÜRÜNLER

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.