CİNSELLİĞİN GÜZELLİKLERİ

CİNSELLİĞİN GÜZELLİKLERİ

admin 11 ay önce

CİNSELLİĞİN GÜZELLİKLERİ

Bazen cinsel hayatta değişiklik, fantezi yaşamak güzeldir. Cinsel ürünler sizin ve partnerinizin seks eğlencenize keyif katacak, eğlenceniz artacak keyif verici ve eğlenceli ürünlerdir. Satıldığı sex shop ise 1000’den fazla çeşitle bu eğlence dünyanıza ışık tutmaktadır. Kadın ve erkeği tatmin edecek tüm ürünleri bulmak mümkündür. Bu kadar çeşidi görünce her ay farklı bir ürün denemek isteyeceksiniz. Bir cinsel ürünü sahibi olmakta hiçbir sakınca yoktur. Gerçekten sağlıklı cinsel ürünlerdir. Bu tür yerlere aykırı gözle görmemek gerekir. Satılan ürün mutlaka cinsel yaşantımızda eksik olan bir durumu tamamlayıcı ürünlerdir.

Şarjlı 36 Kademeli vibratör: Şarjlı olup yüksek kaliteli özel kristal görünümlü taşlı vibratördür. En önemli özelliği şarj edilebilir olması özellikle ve ultra güçlü fonksiyon ve gücün de olmasıdır. Tam 36 ayrı kademesi ile ultra  güçlüdür. Uç kısmında bulunan incilerin sağ ve sola doğru ayrı yönlere dönerek  verdiği muhteşem zevkiyle uç kısmı s şeklinde kıvrılarak hareket ettirilerek gerçek bir orgazm yapar. Yüksek kalitede fda jel dokudadır.36 ayrı titreşim ile özel klitoris uyarıcı başlık üzerindeki ekstra ikinci bir titreşim motoru sadece klitoris için bulunmaktadır ve 12 ayrı kademede titreşim üretmektedir,
üzerinde 3 adet ayrı kumanda düğmesi bulunmaktadır.

10 fonksiyonlu vibratör: Teknolojik üst düzey tasarım boğumlu gövdesiyle pürüzsüz yumuşak dış yüzeyi kaygan yapıdadır.10 adet titreşim fonksiyonu ile farklı modlar vardır. %100 silikon yapıda olup, su geçirmez özellikte olup duşta küvette kullanıma uygundur.18 cm uzunluğun

4 cm çapında, hem anal hem de vajinal olarak kullanılabilecek yapıdadır.

Anal Plug: Anal plug 12 cm uzunluğunda ,% 100 tıbbi sınıf silikondur. Onun pürüzsüz, esnek popo fiş ergonomik gerçekten orgazm olmak için samimi anal masaj için eğrilikleri uyaracak şekilde tasarlanmıştır.

 

Bazı ön yargılarımızdan dolayı erotik shop ayak üstü yerlerde olmadığı için rahat bir şekilde gidip istediğiniz ürünü görüp alabilir, isterseniz internetten online alışveriş ile satın alabilirsiniz. Bu tür yerlerden alışveriş için tek şart 18 yaş üstü olmanızdır.

 

Bir erotik market58 bize ne sunabilir demeyin. Bilindiği gibi cinsel sorun yaşan pek çok kişinin boşanması bu sebeptendir. Ya penis küçük ya da erken boşalma gibi binlerce sorunlar yaşamaktadırlar. Bura ile tanışan pek çok kişinin cinsel yaşantısı tamamen zevke ve keyifli eğlenceye dönüşmektedir.Hala buralarla tanışmadıysanız bir an önce görün farkı anlayacaksınız.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.